• Обновено
Целосна Дијамант Везови,Среќна боја мачка,5d diy Дијамант Сликарство Крстот Бод,мачка слика,Дијамант Мозаик,дома Декорација,5d уметност

Целосна Дијамант Везови,Среќна боја мачка,5d diy Дијамант Сликарство Крстот Бод,мачка слика,Дијамант Мозаик,дома

Buyers rating:
-47 % DEN 336.00
DEN 635.04

Залиха

Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати. не квалитет проблем). Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување. Ви благодариме!
Експрес Испорака
Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти ! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! : Feedback
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. (Пример : производот не е ист со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисправни, итн.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Целосна Дијамант Везови,Среќна боја мачка,5d diy Дијамант Сликарство Крстот Бод,мачка слика,Дијамант Мозаик,дома Декорација,5d уметност големина : 20*25cm или 30*40cm или 4 0*50cm или 45*60см или 35*45см
Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка!
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија.

Основни карактеристики

Големина:
25x20cm, 40x30cm, 45x35cm, 50x40cm, 60x45cm
Стил:
Европа
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Употреба:
Дома декор&ѕид уметност&ѕид декорација
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Употреба:
Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
број:
ZZ717 Ѕид налепници триптих
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна

Најдобри понуди