• Обновено
AutoDecorun Покрие Седиште за во Автомобил за Toyota Prado 2017 Седиште Опфаќа Автомобили Поддржува Перница Автомобилски Внатрешни Додатоци Заштитници

AutoDecorun Покрие Седиште за во Автомобил за Toyota Prado 2017 Седиште Опфаќа Автомобили Поддржува Перница Автомобилски

Buyers rating:
-48 % DEN 14951.00
DEN 28752.00

Залиха


# 3 За Toyota Land Cruiser Prado 2010-2017 година 7 Седишта Верзија .
Answer : ___________________________ Note : Ние не ја прифати цел, без било порака додека сте место цел .
Лен направи столче покрие карактеристики : мека и удобна, абсорбента, дише и силна, безопасни за човечкото здравје.( Овие бои се генерално не ОЕМ.однапред ви благодариме . топло во зима и во лето кул
Големина : Кориснички услуги како верзија во нашите опис и совршено се вклопуваат .
Боја и Дизајн : Постојат 12 боја како на сликите .
# 5 За Toyota Land Cruiser Prado 2014-2015 година 7 Седишта Блискиот Исток Верзија .)
О : Ако бидете сигурни дека моделот е 100% ист стил како вашиот автомобил места ,може да се направи цел директно и ни остави порака
додека ќе се одржи редот .
Се надевам кориснички услугата ќе биде точно се вклопи со вашиот автомобил места .
Функција : Помага да се Заштити Убаво Седиште или Скријат во еден Стар Еден .
Ви благодариме многу за вашиот доаѓаат соработка .0 KG за 5 или 7 Седишта
Испорака Метод : EMS
Пакет големина : 55*50*30 CM
Answer : ___________________________ Note : Ова е прилагодена столче опфаќа ,Без Професионална Инсталација Потребни : Овие седиште опфаќа се дизајнирани
за да биде лесно да се инсталира.
# 4 На Toyota Land Cruiser Prado 2004-2009 година 7 Седишта Верзија .
Посебни F eatures : Карактеристики на Линии ткаенина столче на Корица : Мека & Удобно , Дише абсорбента ,
добро за здравјето. Потоа може да се направи цел директно и изберете што боја ви се допаѓа најдобро .
Бруто тежина : 5.
2 : Ако имате било какви прашања .
Pls се избере модел кој е ист стил како вашата оригинална автомобил седишта и ни остави порака додека сте место цел .
Ве потсетам : Како да се направи цел на обичај се вклопуваат столче Опфаќа за Toyota Land Cruiser Prado ?
Се прилагодите одговара столче опфаќа е строго работа и комплицирана работа , pls прочитајте ги упатствата подолу пред да се направи нарачка .

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Материјал Тип:
Лен
сет парче:
>10
Објектот Должина:
155cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Бренд Име:
AutoDecorun
Mfg Серија Број:
Автомобил Внатрешни Додатоци
Објектот Тежина:
5.5kg
Објектот Висина:
50cm
Објектот Ширина:
60cm
Специјални Функции:
Основна Функција
Специјална Изработка:
обичај се вклопуваат столче покрие сет
Е Прилагодена:
Yes
Посебна Карактеристика:
Совршено да се Вклопи со Вашиот Автомобил Седишта
Автомобил Стил:
Кориснички Услуги за Автомобил Седиште Перница Маска
функција 1:
Анти-Прашина и да го Заштити Автомобилот Седишта
Карактеристика 2:
Лесен за Инсталација и Направи Чиста
Автомобил Направи:
За Toyota Land Cruiser Prado 2004-2017 Година
тип на возилото:
Заштитна & Убаво се вклопуваат
Материјал Тип:
Лен Ткаенини & Сунѓерот & Не-Плетени
Специјални Функции:
Кориснички Услуги за оригиналниот Автомобил Седишта

Најдобри понуди