• Обновено
Оригинални НОВИ SUNFAR AC220V Фреквенција Инвертер E550-2S0004 400W

Оригинални НОВИ SUNFAR AC220V Фреквенција Инвертер E550-2S0004 400W

Buyers rating:
DEN 6720.00

Залиха

Високо адаптивни во мрежен напон, и може да застане за ±20% флуктуација. Живописни реално време следење, овозможувајќи за следење на влез и излез на струја, напон и така натаму во реално време. Посебни само-прилагодување контрола на технологијата, може автоматски да се ограничи на сегашните и напон и однесување undervoltage инхибиција за време на работата.

Основни карактеристики

Излез Тип На:
Еден
Тип:
DC/AC Инвертори
Излезниот Напон:
AC220V
Излезна Струја:
3.0 A
Излезна Моќност:
301 - 400W
Број На Модел На:
E550-2S0004
Влезен Напон:
AC220V
is_customized:
Yes
Големина:
81.5x148x134.5mm
Тежина:
1kg
Фрекфенција:
0-1000 Hz

Најдобри понуди