• Обновено
2017 Бесплатен Превозот Нови Жените Работат Носат Плус Големина Црвена Роза Боја Чипка Везови Мода Во Средината На Старост Жените Облека

2017 Бесплатен Превозот Нови Жените Работат Носат Плус Големина Црвена Роза Боја Чипка Везови Мода Во Средината

Buyers rating:
-6 % DEN 1845.00
DEN 1962.72

Залиха


[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина на Градите Должина Рамо Ракав М 86 87 36 51 L 90 88 37 52 XL 94 89 38 53 XXL 98 90 39 54 XXXL 102 91 40 55 4 XL 106 92 41 56
Мерење Во Инчи Големина на Градите Должина Рамо Ракав М 33.9 34.3 14.2 20.1 L 35.4 34.6 14.6 20.5 XL 37.0 35.0 15.0 20.9 XXL 38.6 35.4 15.4 21.3 XXXL 40.2 35.8 15.7 21.7 4 XL 41.7 36.2 16.1 22.0
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[25751] љубов, љубов, љубов, љубов

Основни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
C xin ОО er L
Стил:
Повик
Силуета:
Обвивка
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Есен
Број На Модел На:
8115
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Жените

Најдобри понуди