• Обновено
Автомобил Гума Задна Guard Браник Заштитник Трим Покрие автомобил налепница плоча За Рено sceni ц1 2 c3 модус Duster Логан Sandero

Автомобил Гума Задна Guard Браник Заштитник Трим Покрие автомобил налепница плоча За Рено sceni ц1 2 c3 модус

Buyers rating:
-15 % DEN 359.00
DEN 421.92

Залиха

Напомена : ве молиме проверете ги следните големина,8*90cm, пред да ја купите. Име на производ : Задните Bumpe Scuff Материјал : Пластични Боја : Црна Функција : 100% нов и висок квалитет. Направен од висок квалитет на гума. Лесно да се инсталира. Заштитете го вашиот автомобил од гребење и декоративни. Пакет : 1 x pc Задниот Браник Suff + 3 M

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Гума
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Ширина:
8cm
дизајн:
Промена На Бојата
Налепница Сместување:
браник
Објектот Должина:
90cm
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
SMJTB12
Бренд Име:
LARATH
is_customized:
Yes
боја:
Црна

Најдобри понуди