• Обновено
7 Тиер Јасно Плоштадот Акрилик Партија Првенство Торта Стојат 4mm Акрилик

7 Тиер Јасно Плоштадот Акрилик Партија Првенство Торта Стојат 4mm Акрилик

Buyers rating:
DEN 4026.24

Залиха

48 инчи) 7 Ниво : Должина од 450 мм(18 инчи) * Ширина 450 мм(18 инчи) * Висина 612mm(24.48 инчи) 4 Нивоа : Должина 300мм(12 инчи) * Ширина 300мм(12 инчи) * Висина 312mm(12.18 инчи) x Висина 100mm(4 инчи) Плоча големина : основен капитал (Тиер 1 : Кол 150mm(6 инчи) ; Ниво 2 : Кол 200mm(8 инчи) ; Ниво 3 : Кол 250mm(10 инчи) ; Ниво 4 : Кол 300мм(12 инчи) ; Ниво 5 : Кол 350mm(14 инчи) ; Ниво 6 : Кол 400mm(16 инчи) ; Ниво 7 : Кол 450 мм(18 инчи
Ниво 8 : Кол 500mm(20inches Пакет : · Пакет : Рамни спакувани во картонска картон, секоја компонента е заштитена со меур заврши.ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШИОТ ПРОДАВНИЦА ЗА ШОПИНГ Вкупната големина : целиот големина 3 Ниво : Должина 250mm(10 инчи) * Ширина 250mm(10 инчи) * Висина 212mm(8.48 инчи) 6 Нивоа : Должина 400mm(16 инчи) * Ширина 400mm(16 инчи) * Висина 512mm(20. Пакување : Изразат Безбедно Пакет Рашири Филм + Меур Торба + Бисер Волна + Polylon + Хартија Кутија Апликација : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси.48 инчи) Дебелина : 3 Ниво : 4mm 4 Нивоа : 4mm 5 Ниво : 4mm Род Столб Димензии : Дијаметар 25mmx Висина 100mm(4 инчи) 6 Нивоа : 4mm+5mm(долу) 7 Ниво : 4mm+5mm(дното) 8 Нивоа : 4mm+5mm(дното) Род Столб Димензии : Дијаметар 30мм(1. · Содржина 3 Нивоа : Ниво плочи x 3 Род столбови x 2 Навртки x 3 4 Нивоа : Ниво плочи x 4 Род столбови x 3 Навртки x 4 5 Нивоа : Ниво плочи x 5 Род столбови x 4 Навртки x 5 6 Нивоа : Ниво плочи x 6 Род столбови x 5 Завртки x 6 7 Нивоа : Ниво плочи x 7 Род столбови x 6 Завртки x 7 8 Нивоа : Ниво плочи x 8 Род столбови x 7 Завртки x 8 Како ние assenble тоа? Опис на производот : издржливи cupcake стои дека се направени со користење на високо одделение 4mm јасно акрилик и цврсти, ова cupcake стојат доаѓа рамен спакувани и е многу едноставна за да се стави заедно & соберат. Дизајниран и изграден е во Кина, со помош на најновите ласерско сечење технологија. Продавачот Промоција,Donot пропушти шанса подароци.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
19880701
Материјал:
Акрилик
Повод:
роденден
Име:
срце торта
Спецификација:
0.9-1.1M
Тип:
Настан & Партија Материјали
Големина:
Обичај
Дебелина:
4mm-5mm
is_customized:
YES
боја:
Јасно
Пакување:
индивидуални пакување
Функција:
Еко-Пријателски

Најдобри понуди