• Обновено
Вистински Кравја Кожа А5 Врзивно Излет Спирала Подлога Лабава лист Пишување Влошки Бизнис Прстени Лаптоп Дневник Канцеларија Училиште Материјали

Вистински Кравја Кожа А5 Врзивно Излет Спирала Подлога Лабава лист Пишување Влошки Бизнис Прстени Лаптоп Дневник

Buyers rating:
-8 % DEN 3480.00
DEN 3782.40

Залиха

Гаранција : * Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено; *Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е испорачан; *Пред да се испрати назад на објектот,ве молиме контактирајте не за подетални информации.
Примена : Комерцијална лабава кожа-лист лаптопи се користат вистински високо-квалитетна кожа, тие може да се користи и како канцеларија stationeries, деловни подароци и можете да уживате во себе.Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плати дополнителни превозот цена(3-5 работа дена за да стигне до вас ) и контакт *Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест. Природни и елегантен модел е high-end ефект дека многу други компании не може да се постигне. Со внимателно детали дизајн и таписерии изработка за да ви биде поедноставен, се донесе едноставна чиста употреба искуство. *Бесплатен превозот само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба за 15-45 работни дена да пристигнат. Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница!. Контакт со нас на : *Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас, ние ќе одговориме на вашите прашања. *Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета. Повратни информации : * ве Молиме e-mail мене пред да замине негативни повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. *Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата.
Испорака : *ве Молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Основни карактеристики

Големина:
A5
Внатрешните Страници:
120 Листови
Стил:
Спирала
Употреба:
промоција
Маска Цврстина:
Тешко Copybook
Број На Модел На:
NB025
Со Заклучување:
No
Тип:
Составот Книга
Употреба:
Меморандуми Дневно
Маска Материјал:
кожа
Стил:
бизнис
Страна Обврзувачки Режим:
Спирала
Бренд Име:
PAPERBOAT
Моден:
излет врзивно
канцелариски материјали:
криејтив канцелариски
Примена:
бизнис подарок
A5:
прстен врзивно

Најдобри понуди