• Обновено
Бесплатен превозот физички труд алатки Колички количка шарм pendant 5pcs 22*11mm антички сребрен одговара хривнија ѓердан метален накит

Бесплатен превозот физички труд алатки Колички количка шарм pendant 5pcs 22*11mm антички сребрен одговара хривнија

Buyers rating:
-5 % DEN 68.00
DEN 71.52

Залиха


ве молиме да знаат димензија конверзија : 1 CM=0.3937 ИНЧЕН 1 CM=0.0328 НОГА
Тоа е многу важно за да ја видите објави подолу кога ќе го купите стоки од нашата продавница. Доколку купите повеќе од $80 , ние ќе ви ја испратиме стоката преку експрес компанија. Доколку купите повеќе од $6 , ние ќе ги надградат за да epacket или Кина пост слободни . Други информации : 1. Разликите во боја можеби предизвикани од боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. 2. Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе се вратам на вас побрзо и размена или наплата. Ве молиме не го отворите спор директно, дека не може да се реши проблемот. 3. Ако имате било какви прашања или барање, слободно контактирајте со нас.

Основни карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
A0255
Шарм Тип:
Други
is_customized:
Yes

Најдобри понуди