• Обновено
Нов GL82Z170 SR2C9 Добар квалитет BGA ЧИПСЕТ

Нов GL82Z170 SR2C9 Добар квалитет BGA ЧИПСЕТ

Buyers rating:
DEN 1146.24

Залиха

Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL/ТНТ/EMS/Федекс.
Повратни информации
1.Можете да контактирате со нас преку MSN, е-пошта или на Skype.
Наплата & Замена
1. Неисправна состојба мора да бидат пријавени на нас во рок од 3~5 дена спроведен со слики
2. Ако имате било какви проблеми и unsatisfactions,ве молиме tellt нас,ние ќе се потрудиме да се реши проблемот на време.Ако не сте задоволни, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас.Ние ќе испрати нов замена или рефундирање откако објект се примени. За Земјите & Региони каде ЕМС не може да се испорача,pls изберете и други превозот начини.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија ако целосна исплата враќа
Ве молиме оставете позитивни повратни информации откако ќе се потврди испорака, 5 почнува ќе бидат високо ценети. Вашиот конструктивен совет ќе биде нашиот предлог за измени и подобри, ви благодариме за вашето разбирање.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош.Ве молиме контактирајте со нас пред да го испрати назад. Ако тоа се враќа, само објект е листа цена, се враќа, превозот и да бара осигурување не се враќа.
Сликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ различни БР. Pls контактирате директно и ние ќе го користите вашиот склопот на начини.И да се врати на објектот во рок од 2 недели од стока е примена.Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба.

Основни карактеристики

Моќ Дисипација:
Intermational стандард
Напон:
Intermational стандард
Бренд Име:
CBBYO
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
GL82Z170 SR2C9
Примена:
компјутер
Тип:
Логиката Идентичен
Температурата На Работа:
Intermational стандард
Состојба:
Нови
Пакет:
BGA

Најдобри понуди

Бесплатен превозот НОВИ PH150S280-24 МОДУЛ
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Бесплатен превозот НОВИ PH150S280-24 МОДУЛ

5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.сад{ширина : 1200px9}}.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 4

DEN 1859.00 2112.00
STTH8R06FP ДА-220F-2 Оригиналниот 10PCS/МНОГУ
  • Обновено
Оценка на клиентот:

STTH8R06FP ДА-220F-2 Оригиналниот 10PCS/МНОГУ

♦ Ние само брод да се потврди цел адреси Ако ви се задоволни со нашите производи и услуги .♦ Ве молиме да

DEN 194.40