• Обновено
JEXXI Нови Сина Кубни Циркони Булчински Свадба Прстен се Поставува За Жените Мода Бендови 925 Sterling Silver Ангажман Ветување Прстен Сет

JEXXI Нови Сина Кубни Циркони Булчински Свадба Прстен се Поставува За Жените Мода Бендови 925 Sterling Silver

Buyers rating:
-30 % DEN 235.00
DEN 336.00

Залиха


JEXXI Нови Сина Кубни Циркони Булчински Свадба Прстен се Поставува За Жените Мода Бендови 925 Sterling Silver Ангажман Ветување Прстен Сет Материјал : Sterling Silver& Кубни Циркони Големина : Како што е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

Основни карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
R89200-
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Површината Ширина:
Како што е прикажано
Функција:
накит
Компатибилност:
додаток

Најдобри понуди