• Обновено
Нов мозаик целосно дијамант сликарство везови монистра птица и peony цвеќиња дијаманти крстот бод рачно производство свадба оркестарот A5550R

Нов мозаик целосно дијамант сликарство везови монистра птица и peony цвеќиња дијаманти крстот бод рачно производство

Buyers rating:
-15 % DEN 314.00
DEN 369.60

Залиха

Тоа е светлина, тешки, не-токсични, не-загадување и заштита на животната средина. Стави дијаманти сликарство во соодветна рамка и украсете го вашиот дом или даде на другите како подарок. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела)
3. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли.
Дијамант слика :
Ова е еден нов стил везана сликарство дека треба да DIY и заврши тоа (без рамка)!
Нашата продавница користите квадратни смола дијамант како суровина и имаме две дијамант стилови : девет работ и тринаесет-раб. Ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт со вас.
Дијамант слика : 3-Слободно Монтирање
Следниве се бесплатни, како што се отстранат грижи
Дијамант слика : 4-Производство чекори
Лесно да се научат,Погоден за сите возрасти!
Ова е готови работи ,види,таа е многу убава ,не е тоа? Само мислев дека ова е мојот заврши ,толку среќен!
Да оркестарот соба или handsel на пријатели е исто така добар избор. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. Доволно смола дијаманти.
Добредојдовте посетете ја нашата продавница! ве молиме пиле тука за да се различни категорија. Лепак : Усвоен топла топи лепило, силна, не-токсични, кој има супер stickiness и нема влијание на светлината рефлексија.
Ние може да ви обезбеди со сликата на вашиот сопствен дијамант сликарство, на пример : вашето семејство фотографии, како ликовите или ѕвезда,На убава глетка , прекрасна милениче, итн.
Причини да се Купи Дијамантски Сликарство од Нас
1.
-Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Тука сме обезбедување на вас со Конкурентна Цена, Брзо Дизајнирање и Испорака, Најдобар квалитет и повеќе Нов Стил и Дизајн.Во споредба со традиционалните смола сликарство,нашите дела имаат поголема смисла на stereophotography и луксуз, совршено се изразува со нов стил смола дијамант, стои за вашиот домот вкус за куќа декорација ! Смола дијамант е произведен од страна на само неколку производители.

Основни карактеристики

Големина:
25x20cm, 30x25cm, 40x30cm, 50x40cm, 60x45cm, 70x50cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Модерна
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Број на Бои:
20-60
Шема:
птица
Тип:
DIY Дијамант Везови / DIY Дијамант Сликарство / Фото Обичај
Материјал:
Плоштад Смола Дијамант со 477 DMC Бои
Пакет:
се тркалаат во хартиена кеса
OEM Услуга:
Прифати ОЕМ Слики
Повеќенаменски:
Спалната Соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија,
Функција:
Дома Декорација; Подарок

Најдобри понуди