• Обновено
X149 Бесплатен превозот Божиќ Украси Гумени Дедо Држи Божиќ Подароци Празник Декорација,Рекламирање Гумени Дедо

X149 Бесплатен превозот Божиќ Украси Гумени Дедо Држи Божиќ Подароци Празник Декорација,Рекламирање Гумени Дедо

Buyers rating:
DEN 23952.00

Залиха


Производство на време 7-10 работни денови. Сопствени Дизајни се достапни за поинаква форма, големина, боја, логото printings, итн Големина по желба. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Овие гумени производи се лесен-за-користење и преносни, лесна-за-потег.
Ви благодариме ^_^
Опис На Производот
Празници inflatables нудат различни корисни бенефиции.Нерешено сообраќај и зголемување на продажбата. Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Се создаде возбуда и да се привлече внимание на вашиот бизнис.
Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време откако ќе се стави ред !!!
Експрес испорака време 3-6 дена (Нормално)
Нормално ние брод на производ со Федекс/UPS/ DHL/ Aramex/DPEX
Од Февруари 2 , ред прифатени, но ние ќе бидат во можност да организира вашата нарачка по Feb 25, поради Кинеската Нова Година! Ви посакувам најдоброто. И тие работат.
Тоа може да се користи за секое време и насекаде. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја. ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.тоа е вистински око-catcher
за наредната Сезона Божиќ! да се вклопуваат во "ладниот" средина и torrid лето. ве молиме контактирајте со нас за да добиете дизајн за вас. Детали за производот Материјал : Силна Оксфорд Ткаенина, professtional материјал, гумени постојан стил . "Превозот не е вклучен плаќање во замена за приемот на производот"
Гумени Божиќ палубата во црвена и бела боја Страна Шоу
. Должност & Данок Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Основни карактеристики

дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Бренд Име:
BENAO
Материјал:
Најлон
Возраст Опсег:
Grownups
Број На Модел На:
x149
Тип:
Гумени Божиќ Декорација
боја:
Се прилагодите
Материјал:
Oxford
Тип:
Рекламирањето на производот
Сертификат:
SGS EN71-1,-2,-3
Употреба:
за огласување
Додатоци:
Поправка Колекции
Големина:
3m or Customize
Гаранција:
1~3years
Предност:
Фабрика цена & висок квалитет
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

кенгура играчки
  • Обновено
Оценка на клиентот:

кенгура играчки

Посебна способност, конкурентна цена и добар квалитет Со нашата најдобра услуга.Техничка : Двоенлинија

DEN 37680.00
гумени водата плови санта мраз
  • Обновено
Оценка на клиентот:

гумени водата плови санта мраз

Тоа е голем ТРАНСПАРЕНТЕН ТОПКАТА (2М во дијаметар) кои ние ги нарекуваат "WATERBALL", "DANCEBALL", или "BIMBOBALL".На Waterba

DEN 17075.52
Гумени Аква Игра Вода Слајд
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Гумени Аква Игра Вода Слајд

нашите инженери може да дојдат и да помогне да инсталирате нашите воден парк, ако би сакал да се обезбед�

DEN 33600.00
гумени вода забава
  • Обновено
Оценка на клиентот:

гумени вода забава

Материјал : 1000 D 0 Ние исто така снабдување дупка поставува на услугата, Ако има appreance било обична грешка, �

DEN 14160.00
гумени вода одење топка
  • Обновено
Оценка на клиентот:

гумени вода одење топка

90 мм ПВЦ церада2 Условите за испорака : од Страна на морето, со авион или Express7 Нашето главно бизнис обемот

DEN 9347.52