• Обновено
1pcs 32-милиметри да 51mm 32-51mm 1.25 2 1-2 304 316 од не ' Рѓосувачки Челик 304SS 316SS Санитарни Три Менгеме Ferrule Заварување Стил Редуктор

1pcs 32-милиметри да 51mm 32-51mm 1.25 2 1-2 304 316 од не ' Рѓосувачки Челик 304SS 316SS Санитарни Три Менгеме

Buyers rating:
-0 % DEN 731.00
DEN 731.04

Залиха

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
Големината е Цевка надворешен дијаметар .
Сосема Нов,Тело материјал : не ' Рѓосувачки Челик 304 316
Материјал : SS304 SS316 Одделение од Нерѓосувачки Челик
Тип : Ferrule Редуктор
едниот крај : Цевки ОД 32 мм; ferrule OD 50.5 mm
едниот крај : Цевка ОД 51 mm; ferrule OD 64 mm

Основни карактеристики

боја:
304SS, 316SS
Тип:
черупка
врска:
ЗАВАРУВАЊЕ
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Еднаков
Техника:
Кастинг
Глава Кодот:
Круг

Најдобри понуди