• Обновено
200pcs 12mm Мешана боја на Слива цвет пластични копчето бебе шиење копчето декорација за шиење занает бележник прибор трговија на големо

200pcs 12mm Мешана боја на Слива цвет пластични копчето бебе шиење копчето декорација за шиење занает бележник

Buyers rating:
-29 % DEN 194.00
DEN 273.60

Залиха

200pcs 12mm Мешана боја на Слива цвет пластични копчето бебе шиење копчето декорација за шиење занает бележник прибор трговија на големо Материјал : Пластични Боја : Мешани бои случаен Количина : 200pcs/многу Околу Големина : 12mm Конверзија : 1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инчен Предмет Бр. : BP0048 Употреба : се Користи за детска Облека,рачно изработени diy,scrapbooking или други додатоци занает

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Техника:
бисер
Број На Модел На:
BP0048
Стил:
Flatback
Декорација:
Чипка
Материјал:
Смола
Обликот:
Хексагонална
Бренд Име:
QJH

Најдобри понуди