• Обновено
базен декорација со 80W LED emitter цврсто јадро 8мм страна сјај оптички влакна кабел 20 милиони должина

базен декорација со 80W LED emitter цврсто јадро 8мм страна сјај оптички влакна кабел 20 милиони должина

Buyers rating:
DEN 38400.00

Залиха

Мицубиши бренд влакна е посветла од PSOF-8 еден. На 20 милиони страна сјај оптички влакна кабел со јасно ПВЦ јакна 4. Мицубиши влакна кабел идеален за отворен базен периметар светлина додека Mayki влакна погоден за затворен базен периметар на светлината. Отсуство на електрична струја и топлина на влакна кабел внесува во илуминатор и светлината патува на целата должина на кабел.80 /метар
базен декорација со 80 W LED emitter цврсто јадро 8мм страна сјај оптички влакна кабел 20 милиони должина
Модел : FS-02
Влакна оптика обезбеди благотворно чувство за базенот и се состои од две главни компоненти, извор на светлина и на оптичкиот кабел. прирачник за корисникот, 1pc
Имаме ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА / AU стандарден приклучок, ние default за да се прати во согласност со националните стандарди и, ако посебни потреби, ве молиме оставете порака.0/SK заробени мулти-string страна емитуваат оптички влакна cbale со јасни пвц маска, Мицубиши бренд
(ВНАТРЕШЕН/НАДВОРЕШЕН БАЗЕН со КОРИСТЕЊЕ) на 20 милиони 335*287*165mm 30m 40m 50m 60m
PSOF-8 цврсто јадро страна сјај оптички влакна кабел со јасно пвц маска, Mayki бренд
(ВНАТРЕШЕН БАЗЕН со КОРИСТЕЊЕ) на 20 милиони 30m LEI-8001 DMX/WP LED извор на светлина 20 милиони 30m - Поврзани објекти метар -12.0/SK еден е Мицубиши Бренд. 80 W бела Кри чип LED извор на светлина со стандардни 6 боја тркала, 1pc 2. На илуминатор или извор на светлина, произведува различни бои на светлината автоматски преку далечински управувач. 4 копчиња ЗА далечински контролер, 1pc 3.Зголемување на осветлувањето на базенот оптички влакна осветлување со додавање на повеќе нишки на кабел.
PSOF-8 страна сјај влакна е Mayki Бренд, MSOF-42*1.
Име на производ базен декорација Модел FS-02 Машина големина 335*287*165mm Материјал Алуминиум случај LED моќност 80 W бела LED, Кри чип оптички Влакна кабел количество на 20 милиони страна сјај оптички влакна кабел со јасно пвц покрие оптички Влакна кабел должина на 20 милиони Сертификат CE & ROHS одобрен Пакет се вклучени 1.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Оптички Влакна Светла
Бренд Име:
Maykit
Број На Модел На:
FS-02
Извор На Светлина:
80w led извор на светлина
Боја на тркала:
бела LED+стандард 6 боја тркала
оптички влакна кабел:
MSOF-42*1.0/SK оптички влакна кабел
Животот на Led:
50000H
Rmote контролер:
Avaliable

Најдобри понуди