• Обновено
2 парчиња Авто Хаубата Худ Гасни Амортизери Шок Пролет Подигнете го Поддржува за Тојота Landcruiser Prado Земјиште cruiser120 2002-2009 46 см

2 парчиња Авто Хаубата Худ Гасни Амортизери Шок Пролет Подигнете го Поддржува за Тојота Landcruiser Prado Земјиште

Buyers rating:
-13 % DEN 1456.00
DEN 1673.76

Залиха

ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ви благодарам многу!
.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена. Ви благодариме! 2 парчиња Авто Хаубата Худ Гасни Амортизери Шок Пролет Подигнете го Поддржува за Тојота Landcruiser Prado Земјиште cruiser120 2002 2003 2004-2009
Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина : 460mm
Компресирани Должина : 28mm Локација : Хаубата Хауба, пред Лево и Десно
Fitment :
Направи Модел Година, Серија Мотор
за Тојота Landcruiser Prado 2002-2009 120 Серија Сите Карактеристики Мотор : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот.

Основни карактеристики

Поставување на Возило:
Предната Хауба Хаубата
Land Cruiser Prado Годишно:
2007,2008,2003,2002,2009,2004,2006,2005
Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Тојота Модел:
land cruiser prado
Објектот Висина:
2 cm
Објектот Должина:
46 cm
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Специјални Функции:
NA
Објектот Тежина:
0.5 kg
Материјал Тип:
метални+пластика
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Производителот Дел Број:
5344069055, 5345069055
Тип На Објект:
Гасни Амортизери Подигнете Го Поддржува

Најдобри понуди