• Обновено
DIY Накит Наоѓање на Злато Снегулка Суспензија Шарм Приврзоци Додатоци За Жени Мажи Шарм Нараквици Приврзоци Ѓердан Одлуки

DIY Накит Наоѓање на Злато Снегулка Суспензија Шарм Приврзоци Додатоци За Жени Мажи Шарм Нараквици Приврзоци

Buyers rating:
-30 % DEN 75.00
DEN 107.04

Залиха


Нашата Компанија Веб-Сајт : Специјален Попуст Област :
100% Сосема Нов Производство и Висок Квалитет на Суспензија Шарм Приврзоци Додатоци Име на Производ : Микро, Отворајќи Циркон Суспензија Снегулка Шарм Приврзоци Додатоци За Жени Шарм Хривнија Pendant Ѓердан DIY Одлуки Материјал : животна Средина-Пријателски Меч+ААА Австриската Кристали Кубни Циркони Позлата Боја : Вакуум Вистински Злато / Platinum/Розово Злато/Злато Обложено со Добар Квалитет : Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни Polishied : 100% рачно изработени Полиран Објект големина : 25мм*17mm(1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчи) Дупка Големина : 2.0 mm Објект тежина : 3.0 g Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата / Љубовник Функција : Монистра Додатоци За Жени Мода Ѓердани Нараквици Обетки Tassel Накит Изработка на Материјали За промет на Големо : Мода Накит Нараквици Обетки Ѓердани DIY што Сите предмети се за промет на големо цена.Повеќе ќе купи од нас,повеќе попуст ќе добиете. Нови Пристигнување Earring Куки За Dangle Обетки DIY Одлуки

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Снегулка Шарм Приврзоци
Бренд Име:
JUYA
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Шарм Тип:
Цвеќиња
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Име на производ:
Микро Отвори Циркон Суспензија Снегулка Шарм Приврзоци
Материјал:
Бакар+Циркони
Позлата Боја:
Злато/Бело Злато/Розово Злато PX0357
Pendant Големина:
25*17mm/20*15mm
Кристали:
ААА Австриската CZ Кристал Кристали
Dropshipping:
Aliexpress Стандард Dropshipping
pendant стил:
Снегулка Суспензија Шарм Приврзоци
потрошен материјал за накит:
Жените Шарм Хривнија Pendant Ѓердан DIY Одлуки
Безопасни :
никел, олово & кадмиум слободни

Најдобри понуди