• Обновено
за Мицубиши Eclipse 2000 2001 2002 2003 2004 Задните Hatchback Авто Гасни Амортизери Пролет Амортизерите Лифт Поддршка Наплаќа

за Мицубиши Eclipse 2000 2001 2002 2003 2004 Задните Hatchback Авто Гасни Амортизери Пролет Амортизерите Лифт

Buyers rating:
-9 % DEN 1127.00
DEN 1237.92

Залиха

Апликации :
за 2000-2004 Мицубиши Eclipse ГШ Купе 2-Врата се Изведат -Со Wiper И Или Спојлер Спецификации : Предмет тип : Авто Гасни Амортизери Пролет Лифт Поддржува Амортизерите се Наплаќа 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи)14.25
Компресирани Должина (инчи)10.12
Локација : Позади Hatchback
Пакет се вклучени :
1 Piece Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Пролет Лифт Поддржува Амортизерите
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-3 работни дена по приемот на плаќање
2.Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Epacket/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната за бесплатен превозот.
3. Тоа секогаш е За 12-35 Работни дена за да стигнат до, некои земји ќе потрае малку подолго време.
4. Можете исто така да изберете го изразат ако ви треба нашиот објект наскоро, обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда и позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ви благодарам многу!

Основни карактеристики

Другиот Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Производителот Дел Број:
GSMI0016-2
Објектот Ширина:
2 cm
Објектот Тежина:
500g
Земја/Регион на Производство:
CN
Eclipse-Година:
2001,2000,2004,2003,2002
Бренд Име:
XIANGSHANG
Осветленост Дел Број:
Гасни Амортизери
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Објектот Должина:
14.25 inches
Мицубиши Модел:
Eclipse
Поставување на Возило:
Задните Hatchback
Објектот Висина:
2 cm
Специјални Функции:
NA
Материјал Тип:
метални+пластика
Тип На Објект:
Гас Пролет Лифт Поддржува Рамења гас амортизерите

Најдобри понуди