• Обновено
Пченица Кореја Полиестер Восок Кабелот Восок Тема+0.5 mm DIY Накит Наоди Хривнија Ѓердан Жица String Додатоци+200yds/ролна

Пченица Кореја Полиестер Восок Кабелот Восок Тема+0.5 mm DIY Накит Наоди Хривнија Ѓердан Жица String Додатоци+200yds/ролна

Buyers rating:
DEN 715.20

Залиха


Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек.
Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации , ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Ве молам дозволете ми да знам. Јас ќе ви даде добро решение. целосна наплата, замена или замена е понуден.com
DHL
Слободен!! ( > $300 Преку Воздух Пост цена 5-10 дена)
www.
(Направени во кина)
Answer : ___________________________ Note :
Повеќе Бои :
Боја картичка :
Вистинската Боја :
Со Користење На Примерок :
3) Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по јасно плаќање.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.5 mm
конверзија : 1 инч = 25.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина.
Добредојдовте на нашата продавница!
1) линк за нашата продавница :
2 ) Дијаметри се приближуваме и бои може да се различни, бидејќи на различни
серии,различни бренд,различен материјал.
Превозникот Име
Превозот бесплатно
Следење На Услугата
Кина Пост Воздух
Слободен!! ( $300 Преку Воздух Пост цена 15-45 дена)
www. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
4)Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство. Вашиот добар фидбек е многу ценет.Ве молиме не го споредуваат бои
помеѓу различни производи.
5)Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ви благодариме!
Материјал :
Полиестер
Големина на :
Должина : 200yards / тркалаат Дијаметар : 0.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Јаже Кабли
Објектот Должина:
20000cm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Број На Модел На:
0.5 mm
Бренд Име:
BETENSH
Објектот Ширина:
0.05cm
Објектот Висина:
20000cm
Објектот Дијаметар:
0.05cm
Објектот Тежина:
150g
Материјал:
Полиестер
Големина:
0.5mm

Најдобри понуди