• Обновено
Висок Квалитет на Природен Памук Маица Мажите е Смешно Дизајн Голема Уста Дракула Печатење Кратко Sleeve Т Кошула Битник Хип-Хоп Кошули

Висок Квалитет на Природен Памук Маица Мажите е Смешно Дизајн Голема Уста Дракула Печатење Кратко Sleeve Т Кошула

Buyers rating:
-34 % DEN 596.00
DEN 902.40

Залиха


Пријателски Потсетување : 1. Овие се најдобрите испорака компании Aliexpress соработува со. Ако тоа е вашиот проблем, ќе треба да плаќаат за превозот надомест. Ние брод во светот. За објектот во текот 2 KG, ние брод од страна на EMS, e-EMS, UPS-от, Fedex, Aramex, DPEX, Ali Express Премиум Превозот, итн. Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да нарачате. Во Јужна Америка и Afica, тоа обично се потребни 30-60 работни дена.
Добредојдовте на нашата продавница. Ние го поздравуваме уметници да се нудат модели за нас и да добијат пари од продажбата. Повратни информации : ве Молиме љубезно ни остави 5-Ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи! Ако за некои причини, не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место. Во САД, ние брод од страна на e-Пакет за објектот помалку од 2 KG. Ние поддршка на мало, трговија на големо и пад на превозот . Тоа обично трае 7-15 дена. Ако тоа е наша грешка, ние ќе плаќаат за превозот надомест.(ние може да обезбеди слики без лого) на која Можеме да се печати секоја шема или букви сакате на маици. Нашите маици се изработени од 100% памук со квалитет загарантирана. За Враќање : Вашето задоволство е она што ние се стремиме. За Превозот : 1.
ПРОДАВНИЦА ПРОМОЦИЈА : Купи 2 парчиња маици, ќе добиете $1 попуст, толку повеќе ќе го купите, толку повеќе ќе се спаси. Време на испорака : во Азија и Северна Америка, тоа обично трае 3-15 работни дена. Сите парцели имаат следење на броеви, ние ќе испратиме следење на информации за вас, како е можно вашата нарачка е испратена 4. за објектот помалку од 2 KG. Ние не ќе ја напушти нашата информации во пратката за капка превозот цел.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Бренд Име:
LYNSKEY
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Чудовиште
боја:
Црна,Бела,Беж,Јаглерод,Жолта,Црвена,Сива,Зелена,Сина,Сина
Карактеристики:
100% Дише Памучна Ткаенина, Мека, Не Исчезнат
SKU:
ZEWADracula

Најдобри понуди