• Обновено
10 компјутери /set Bga Reballing Универзална Матрицата Tample Комплет со слободни Универзална Reball Станица

10 компјутери /set Bga Reballing Универзална Матрицата Tample Комплет со слободни Универзална Reball Станица

Buyers rating:
DEN 282.24

Залиха


Bga Reballing Универзална Матрицата Tample Комплет
Пакет внатре :
10 x bga матрицата
Подолу се модели на матрицата :
0.3 mm Универзална Матрицата
0.35 mm Универзална Матрицата
0.4 mm Универзална Матрицата
0.45 mm Универзална Матрицата
0.5 mm Универзална Матрицата
0.6(теренот=1.0 mm)mm Универзална Матрицата
0.6(теренот=0.9 mm)mm Универзална Матрицата
0.6(теренот=1.1 mm)mm Универзална Матрицата
0.76 mm Универзална Матрицата
1.0 mm Универзална Матрицата

Основни карактеристики

Бренд Име:
WLXY
Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Број На Модел На:
10 компјутери Универзална Матрицата
Големина:
other
DIY Материјали:
Електрични
Пакет:
no
Тип:
BGA Матрицата

Најдобри понуди