• Обновено
100X Led String Светлина 1M 2M 10led 20leds Сребро Бакарна Жица Мини Светилка За Празник Божиќ Свадба Партија 8 Бои Користите Батеријата P

100X Led String Светлина 1M 2M 10led 20leds Сребро Бакарна Жица Мини Светилка За Празник Божиќ Свадба Партија

Buyers rating:
-5 % DEN 4560.00
DEN 4799.52

Залиха


Ви БЛАГОДАРИМЕ. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
За Гаранција
1.

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Бела, Топло Бела, Виолетова
Стил:
1M 10leds, 2M 20leds
Употреба:
празник
Напон:
3V
Глава Број:
1-19 глава
Гаранција:
50000H
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
сертификација:
CE,FCC,CCC
Број На Модел На:
A
Повод:
Спална соба
боја:
Бела
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Извор На Светлина:
LED Светилки
Должина:
100cm
Е dimmable:
No
Карактеристики:
NO
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Е Светилки Вклучени:
No

Најдобри понуди