• Обновено
Издавање Syringes30cc 30ml Пластика со совет капа нови

Издавање Syringes30cc 30ml Пластика со совет капа нови

Buyers rating:
DEN 960.00

Залиха


Сакам вас да бидат задоволни.
Негативни повратни информации не може да го реши проблемот,треба да му кажете ни проблеми, па Ние може да го поправам и да бидете среќни
.
Корисникот презема сите responsability за апликација
Не Се Стерилни. Трговијата е прекуграничната и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, па тоа ќе биде потребно долго време за испорака.
Нега МОРА да се користи во справување со (можете да го прободе себе лесно со игли).
Пакет на 30cc / 30ml Луер Заклучи навој издавање шприцеви со совет капи.
Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат.
Пакет Се Вклучени :
10 PCS30 ML / 30 CCLuer Заклучување шприц
10 PCS Црна Шапка
Навој Луер Lok центар држи игла од лизгање исклучите под висок притисок
Пластични хемиски отпорни барел
Вклучува навој совет капи за чување на материјали
Овие се совршени за прецизност издавање, електроника, хобисти, накит, ракотворби, модел на одлучување. Ние не се Одговорни за вашата Царина. Сите нарачки ќе брод во рок од 5 работни дена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Испорака
1.
Око за заштита потребни за секој во област каде што течност се издаваат. Широко се користи за издавање на супер лепила, лепила, conformal облоги, термички топлина мијалник соединение, и лемење паста . Ние прифаќаме alipay тука. Ние ви ја испраќаме на пакет од Кина Пост Воздух Mail со следење на број. Ве молиме да ни ме со било какви прашања пред да нарачате
Совети :
Кина до Русија треба целосно име и презиме
Плаќање
1. НЕ се за медицинска употреба.
Ве молиме контактирајте со нас во времето ако не сте задоволни со објектот и сакам да се остави лош повратни информации или
отворен спор.

Основни карактеристики

Бренд Име:
FHIS ИЗДАВАЊЕ
Број На Модел На:
Други
Тип:
Рака Алатка Делови
Номинална моќност:
Други

Најдобри понуди

HX-70 ДОВЕДЕ Назад Светлина
  • Обновено
Оценка на клиентот:

HX-70 ДОВЕДЕ Назад Светлина

Спецификација : Моќ Кутија Димензии : 123x96x44mmВлезен Напон : AC 90~240 V 50 / 60 HzLED Количина : 18Излезна Моќност : 2 W /

DEN 4056.00