• Обновено
Бесплатен Превозот 550PCS/Многу 10*10ММ Бела со Црни Печатење Една Азбука П Почетна Пластични Коцка на Плоштадот Монистра

Бесплатен Превозот 550PCS/Многу 10*10ММ Бела со Црни Печатење Една Азбука П Почетна Пластични Коцка на Плоштадот

Buyers rating:
-8 % DEN 923.00
DEN 1002.72

Залиха

Ние ќе ви одговори со 12~24 часа. Кога ние испраќање на стоката, ние ќе се покаже од следење, можете да го знаете вашиот добар напредок. Јас ќе дадам се од себе да ви помогнат!
Како и да е , Ние ќе се потрудиме направите вашиот оператор. За повеќе fastly и безбедно да помине вашата стока, ние ви препорачуваме пред вас, ве молиме ред, можете да контактирате со нас, и ние може да бидете сигурни дека
акции за вашите производи, квалитет, пакување & shippment. Јас сум љубезно продавачот, вашето задоволство ќе биде најмногу
важно во мојот бизнис. И ќе се соочи ништо можете да контактирате со нас или ни е-мејл страна во секое време. Ние сме одговорни за погрешна предмети или објекти имаат проблеми со квалитетот, што може да се промени во друг објект, или да бараат парите назад. ние ќе го прават истото за вас.
Услуги на клиентите :
1.
Плаќање :
Можете да платите за нас директно онлајн , исто така можете да контактирате со нас за да добиете повеќе детали информации (Т/T,Western Union,Кредитна Картичка и така натаму.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Бренд Име:
realyK·S
Објектот Тежина:
about 500g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Број На Модел На:
плоштад коцка азбука монистра
боја:
бела со црни печатење
Количина:
за 550pcs
Пакет:
500g по торба
Големина:
about 10*10mm
Употреба:
Хривнија Ѓердан Телефон Синџир Keyring
испорака:
Бесплатен превозот
реден број:
diy накит пластични писмо монистра
Објектот Дијаметар:
10mm
Надворешниот Дијаметар:
10mm

Најдобри понуди