• Обновено
Барокот Слатководни Бисери Ѓердан Со Кожа Multilayer Браун За Жените Чисто Бела Multicolor Вистински Бисери Природни

Барокот Слатководни Бисери Ѓердан Со Кожа Multilayer Браун За Жените Чисто Бела Multicolor Вистински Бисери Природни

Buyers rating:
DEN 1200.00

Залиха


Природни Свежа вода Бисер ѓердани
барок
постојат некои недостаток на површината бисер
lenth : за 50 CM/20inches
Барокот Слатководни Бисер Ѓердани Multilayer Црна кожа Ѓердан За Жените Чисто Бела Сива Multicolor Вистински Бисери US$ 25.00 /парче
Природни Свежа вода за Бисери Ѓердан Со Кожа Сива Glod Боја Multilayer Бисер Ѓердани Бесплатен Превозот на Жените Накит US$ 25.00 /парче
Кожа Бисери Ѓердан Барок Природните Слатководни Бисери Ѓердан Multilayer Бесплатен Превозот на Жените Накит Мода Обичните US$ 29.00 /парче
Кожа Бисери Ѓердани Слатководни Бисери Ѓердани Барок Multilayer Магнет Затворач Бесплатен Превозот на Жените Накит Сива Кожа US$ 29.00 /парче
Кожа Бисери Ѓердани Слатководни Бисери Ѓердани Барок Multilayer Магнет Затворач Бесплатен Превозот на Жените Накит Мулти Боја US$ 29.00 /парче
бесплатен превозот долг ѓердан бисер ѓердани слатководни накит вистински бисер ѓердани НИ$ 32.00 /парче
Бесплатен Превозот Булчински Бисер Ѓердани Природни Вистински Слатководни Бисер Ѓердани Multilayer Ѓердан пурпурна се зголеми на Жените Накит US$ 39.00 /парче
Бесплатен Превозот Multilayer Мулти Боја Слатководни Лебди Бисер Ѓердани Бела Пурпурна Пратилки Накит Подароци US$ 7.15 /парче

Основни карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бела, Мулти
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
miyi
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Форма:
Барок
Должина:
50CM
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Не метал
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери

Најдобри понуди

СВЕЖА ВОДА БИСЕР ДОЛГА 40 инчи ЃЕРДАН
  • Обновено
Оценка на клиентот:

СВЕЖА ВОДА БИСЕР ДОЛГА 40 инчи ЃЕРДАН

За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката

DEN 1103.52