• Обновено
НОВИ рака-насликани Дома декорација сликарство познати маслото висок квалитет на Современи уметници сликарство СМ-9181682

НОВИ рака-насликани Дома декорација сликарство познати маслото висок квалитет на Современи уметници сликарство

Buyers rating:
-38 % DEN 857.00
DEN 1382.40

Залиха

Тогаш ние рамка на слика и го стави сите потребни хардвер за да се откажам вашата слика на вашиот ѕид. П : Прилагодување & Репродукција О : Доколку сакате да нарачате нашата слика во други големина/стил; Ако сакате да конвертирате вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика; ќе се создаде посебен куписега оглас за вашата нарачка ,ние ќе ви одговори во рок од 12hours. A : на Вашиот задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние продаваме сите слики на потрошувачи директно, што значи дека ние не го купите слики од третиот извор и сите слики се рачно изработени од страна на нашите уметници, така што квалитетот е добар, а цените се конкурентни.Штом ќе добиете предмети,ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Материјали/Милје : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои Датум на Креирање/Série де датум :
Ние може да се прилагоди на вашите омилени сликарство
Би ве молиме да ги доставите вашите омилени слики Што според вашето барање сликарство, маслото од страна Рамка
БЕЗ Рамка
Ако ви треба врамени ,ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали
Ве молиме отворете екстра плаќање на рамка линкови below Please контактирајте со нас
http : //www.Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Можете да контактирате со името на изведувачот и слика, онлајн директно, сликата што сакате да се реплицира. Имаме неспоредлив способност за купување слики, на ниската цена и наместо зголемување на нашето профит ние пренесување на заштедите на нашите клиенти. П : која е нашата испорака? О : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. П : Ако пакетот е штета на патот? A : на Вашиот слика ќе биде испратена во силна и безбедна цевка.

Основни карактеристики

Големина (Инчен):
40x50cm, 50x65cm, 60x80cm, 70x90cm
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
ДМ-9181682
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
Dongmei маслени
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Прекрасна горила
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
маслото:
Чиста прирачник сликарство
is_customized:
Yes
Тип:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликање Големина:
Изберете ја вашата омилена големина
Дома декорација:
Дома декорација сликарство
седи соба декорација:
седи соба декорација сликарство
Спална соба украсување:
спална соба декорација сликарство
Хотел декорација:
Хотел декорација сликарство
Calligraphy и сликарство тип:
маслото

Најдобри понуди