• Обновено
dongsheng трговија на Големо Натприродни Ѓердан Pentagram Pentacle Castiel Лак и Стрела Вештерка Заштита Ѕвезда Амајлија Ѓердан Подарок-30

dongsheng трговија на Големо Натприродни Ѓердан Pentagram Pentacle Castiel Лак и Стрела Вештерка Заштита Ѕвезда

Buyers rating:
-32 % DEN 923.00
DEN 1357.44

Залиха


dongsheng трговија на Големо Натприродни Ѓердан Pentagram Pentacle Castiel Лак и Стрела Вештерка Заштита Ѕвезда Амајлија Ѓердан Подарок-30 Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 2.4*3.5 cm Тежина : 9.8 г Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
2.4*3.5 см
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
dongsheng накит
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Олово-метални Легури
Број На Модел На:
cyy
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
НАТПРИРОДНИ
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Материјал:
Цинк Легура
Повод:
Партија , Дневна , Роденден , Свадба
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
кориснички:
Yes
Тип На Објект:
Натприродни Ѓердани
Шема:
НАТПРИРОДНИ
боја:
како на слика
Брзо Express:
Цел>150ued DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS...
Тежина:
9.8g
Големина:
2.4*3.5 cm

Најдобри понуди