• Обновено
CGS-250 R0.2*4*50L HRC50 Солидна Волфрам Карбид мали Микро Дијаметар Топката носот Крајот Мелница

CGS-250 R0.2*4*50L HRC50 Солидна Волфрам Карбид мали Микро Дијаметар Топката носот Крајот Мелница

Buyers rating:
DEN 1525.44

Залиха

2*4*50 L
Бренд име : CGS
Месо тело со дијаметар : 4mm
Машина : R0. (на превозот и ракувањето со полнење не се враќа, мажите направени дефекти се не гаранција : како што се скршени, рбет и така натаму)
За YASAM сечење алатки :
YASAM сечење алатки е еден од најголемите сечење алатки компанија во Кина.cc )
Имаме CGS Серија друг вид добар квалитет карбид крајот мелница, ако имате потреба од нив ве молиме контактирајте со нас на :
CGS-460 серија рамен крајот мелница, топката носот крајот мелница, агол радиус крајот мелница и микро крајот фабрика за челик под 55 HRC
CGS-500 серија рамен крајот мелница, топката носот крајот мелница, агол радиус крајот фабрика за челик под 60 HRC
CGS-600 серија рамен крајот мелница, топката носот крајот мелница, агол радиус крајот фабрика за челик под 68 HRC
За висока брзина на CNC машина :
CGS-600 S серија рамен крајот мелница и топката носот крајот фабрика за челик под 65 HRC (со голема брзина и висок ритам)
CGS-600 G Серија рамен крајот мелница и топката носот крајот фабрика за челик под 55 HRC(со голема брзина и висок кршење на отпор)
Напомена :
Секој проблем може да се реши со нашата целосна комуникација.

Основни карактеристики

Бренд Име:
CGS
Број На Модел На:
R0.2*4*50L
Вкупна Должина:
50mm
Дијаметар:
4mm
Обложување:
TiAIN
Материјал:
Карбид
Тип:
Крајот Мелница
Флејта:
2
is_customized:
Yes

Најдобри понуди