• Обновено
Топла Лале Цвет Соларна Енергија 3 LED Светло Градина Двор Начин Светилка за Отворен Пејзаж Бесплатен Превозот и трговија на Големо

Топла Лале Цвет Соларна Енергија 3 LED Светло Градина Двор Начин Светилка за Отворен Пејзаж Бесплатен Превозот

Buyers rating:
-32 % DEN 466.00
DEN 684.96

Залиха

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Време На Испорака :
1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Карактеристики :
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Соларен погон, без жици се потребни. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 12 месеци Производители ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Навој на главата светлина додатоци насока на стрелките на часовникот во место. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 1 x Соларна Енергија Лале Цвет во Градината Светилка
1 x Челик Прашање
1 x Прирачник 1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Прекинувач "ЗА" од батеријата случај.
Да го инсталира уредот да било место каде што може да се апсорбира сончевата светлина. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Основни карактеристики

Извор На Енергија:
Сончевиот
Карактеристики:
Polycrystal Соларен Панел
Тело Материјал:
ABS
Употреба:
Индустриски
Соларни Ќелии Тип:
NI-МЗ
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
24
Wattage:
3
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC,FCC,ГШ,LVD,PSE,RoHS,ССА,УЛ,VDE
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
База Тип:
E27
Напон:
220V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заштита Ниво:
IP65
Број На Модел На:
75891
Бренд Име:
VKTECH
Објектот:
Соларна Енергија Лале Цвет Во Градината Светилка
Име:
VAKIND
LED тип:
3 LED светилки
Соларен Панел:
Polycrystal Соларен Панел (2V/60mA)
Соларен панел големина:
52 x 52mm

Најдобри понуди