• Обновено
Оригинални Kamry K1000 e-цевка 900mah двојна 18350 батерии 3ml капацитет VS K1000 Плус електронска цигара започнете со полнење E-цевка

Оригинални Kamry K1000 e-цевка 900mah двојна 18350 батерии 3ml капацитет VS K1000 Плус електронска цигара

Buyers rating:
-18 % DEN 1177.00
DEN 1435.20

Залиха

Влезен напон 3.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Различни Бои на Располагање,кул bequtiful дизајн. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Fashiable Цевка Дизајн,Не Гори Мирис,Нема Истекување,Не Попуштат 4. Спецификација : 1.
Се враќа
1. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние обично се организира испорака за вас во рок од 24 часа по пари потврди. Променливи Серпентина Главата, Дното серпентина дизајн,дното греење 2. Сите наши превозот метод може да се следи.5~5 Часа Пакување листа : 1 X K1000 e-цевка 2 x 18350 Батерија 1 x K1000 Долго Капе Совет 1 x Полнач за 18350 Батерија 1 x англиски јазик Прирачник за Корисникот 1 x K1000 Zip Случај Пратката
1. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Atomizer Капацитет 3. 510/ЕГО Нишка се исти со сите 510 тема atomizer : CE Serise/VIVI НОВА/EVOD/BCC и др. ние не сме одговорни за било царинска такса, купувачот треба да се разбере оваа ситуација.Kamry K1000 e-цевка 900mah двојна 18350 батерии Vape комплет Ставка детали : 1. Особено пријатели од Русија, ве молиме да проверите дали тоа е твоето полно име. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние може да delate превозот, бидејќи на празник или во недела. Сите трошоци се должи на погрешни информации ќе бидат обезбедени од страна на купувачот.

Основни карактеристики

боја:
Дрвени
Тип:
со батеријата
екран:
No
Фирмверот Upgradeable:
No
Компатибилен Модел:
e-цевка за полнење
Број На Модел На:
kamry k1000 e-цевка
USB полнач:
Yes
Бренд Име:
kamry
Капацитет на резервоар:
3ml
Капацитетот На Батеријата:
900mAh
боја:
Дрвени
Тип На Батерија :
18350

Најдобри понуди