• Обновено
ZEROUP 12mm 20mm Круг Стакло Cabochon Мешан Модел Слики Одговара Камео Основната Поставка за Рамен Грб Накит TP-387

ZEROUP 12mm 20mm Круг Стакло Cabochon Мешан Модел Слики Одговара Камео Основната Поставка за Рамен Грб Накит

Buyers rating:
-7 % DEN 156.00
DEN 168.00

Залиха

Соодветна понуда, полн спектар, разумна цена,и нашите производи се постојано ажурирање и развој,ние сакаме да започнете со нашиот бизнис на Ali Express да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи. Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200.На тој начин ве молиме почекајте patienly кога не го добиете вашиот објект на време. Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте со нас премногу, ние ќе организираме други експрес испорака за вас.50 Цена : $1.Ве молиме да направите исплата во рок од 48 часа по место цел. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.

Основни карактеристики

Големина:
35mm 5pcs, 40mm 5pcs, 10mm 50pcs, 12mm 50pcs, 14mm 50pcs, 16mm 50pcs, 18mm 20pcs, 20mm 20pcs, 25mm 20pcs, 30mm 10pcs
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Производ Карактеристики:
кристално стакло cabochon
Број На Модел На:
TP-387
Бренд Име:
ZEROUP DIY НАКИТ
Материјал:
Стакло

Најдобри понуди