• Обновено
Браун Големи Грав Торба Банана Гигант внатрешна/Надворешна Водоотпорен Перница L -Форма опфаќа САМО

Браун Големи Грав Торба Банана Гигант внатрешна/Надворешна Водоотпорен Перница L -Форма опфаќа САМО

Buyers rating:
DEN 2400.00

Залиха


Квалитетот Guranteed Боја : 18 бои, како на боја шема
Оваа beanbag се одлични за гледање ТВ , Видео Игри , Читање , Одличен Екстра Кревет, Голем Подарок.Лесно да ги чисти и да се грижи за. На зрна се слободни да се движат наоколу и да се влезе во сите достапни простор, кој нуди максимална удобност и релаксација.
Одличен подарок за семејни луѓе, целосно опуштање
ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА : 110*50*60см или 44inch x 25inch x 20inch
Информации За Производот
1.тоа е водоотпорен,па можете да го користите отворено, базен страна, плажа, пливање активност
2.на materical е 420 D оксфорд-пвц.
3.ние само го продаде капак.
4.Обложени-оксфорд ткаенина надворешноста, брише се чистат со влажна крпа (обложени terylene пвц ,водоотпорен крпа)
5.пополнување е polystymen монистра.(polysterence vigin бисери)
6.вода&отпорни на дамки,дише,перат.
7 .со силна childproof fastener,
8.Достапни во 18 бои, како на боја шема.
6).Практична и лесно да се чисти со вода .тие се ткаенина во акции. pls се направи избор.
PLS доверба на нашите производи и квалитет.Ние ќе понудиме најдобра услуга.
Превозот : Брз и Бесплатен ПревозотEMS, UPS-от, DHL, UPS-от, FEDEX ОДНОСНО.
Ефикасна Логистички Безбедност Гаранција!
Pls забелешка : цената овде е само врз основа на надворешниот поклопец, нема филер
Различни Дизајни Во Парк!!!
Различни Бои Може Да Се Choosed!!!
Pls Доверба Во Нашиот Квалитет!
Ние Ќе Се Покаже Достоен За Довербата!
(1) БОЈА ШЕМА за вашата опција
(2) Тврд и силен Sewings ↓↓↓↓
(3)Слика со moden покаже ↓↓↓ ↓
G OODS ПАКУВАЊЕ И ИСПРАЌААТ ↓↓↓↓

Основни карактеристики

Специфични Употреба:
Дневна Соба Троседот
Општа Употреба:
Дома Мебел
Тип:
Дневна Соба Мебел
Бренд Име:
runboy
Со Складирање:
No
Материјал:
Ткаенини
Ткаенини:
спојувањето
Број На Модел На:
12454
Стил:
европа и америка
Комбинација:
Еден
Изглед:
Модерна
is_customized:
Yes
Тип:
Еден Седиште
Шема:
no
Големина:
110*50*60cm or 44inch x 25inch x 20inch
Стил:
софа кревет
Место на Потекло:
cn
Пополнување:
EPS

Најдобри понуди