• Обновено
Бесплатни Солидна Обоена Муслин позадина ,студио за професионална фотографија фото позадина F5643,фотографија позадина 200cm*150cm

Бесплатни Солидна Обоена Муслин позадина ,студио за професионална фотографија фото позадина F5643,фотографија

Buyers rating:
-10 % DEN 1417.00
DEN 1574.40

Залиха


Specialy,имаме многу големини како што е подолу,pls остави порака кога ќе треба .Ако имате други барање за превозникот,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ,ве молиме контактирајте со нас.тоа е набори,може да се пеглаат. Многу различни фото backdrops можете да изберете од нас. 3,Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.позадина ќе биде sticked од повеќе делови кога големина поголема од 5 FT(висина).Бесплатен превозот преку Хонгконг Пост Воздух Mail . Можете да изберете во зависност од вашите преференции.
Белешки : позадина ќе биде foded во пакет.На секое прашање ,само оставете порака и ние ќе се обидеме потрудиме да помогне во секое време . Тоа може да се користи за различни ситуации како што се фотографија студио, свадбена церемонија, birthday (роденден)/семејството партија и внатрешна/надворешна портрет, итн. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака, Ние ќе не наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.На тој начин, ќе се обезбеди разумна цена, со висок квалитет, најдобра услуга, брз време на испорака за вас.Бесплатни Солидна Обоена Муслин позадина ,студио за професионална фотографија фото позадина F5643,фотографија позадина 200cm*150cm Препорачува : Опис : Големина : 5ft*7ft ( 150cm*200cm ) Направени од издржлив муслин материјал 100% памук за да го апсорбира светлина и помогне да се елиминира одраз Сосема лесна; направени од едно парче на материја Машина перат; овозможи 5-8% за намалување Crimped по должината на рабовите за да се спречи солзи Светлина-тежина Лесно да се свитка Спектар на избор за вас
Пакување : секој px во ПП торба
Примена : Тоа е совршен за секое професионално или аматерски фото снимањето.

Основни карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
FOTOKEEN
Материјал:
Муслин
Стил:
Полна Боја
Број На Модел На:
F5643
Тип:
Солидна Обоена Позадина Муслин
Големина:
5ft ширина x 7ft Должина (1.5 м*2м)
ОЕМ:
може да бидат прифатени
is_customized:
Yes

Најдобри понуди