• Обновено
1 Компјутер Нов Бренд Прилагодливи Коска aba reta Шапка Млади момче Писма Snapback Капа Мажи Жени Спорт Кошарка Хип Поп Безбол капи

1 Компјутер Нов Бренд Прилагодливи Коска aba reta Шапка Млади момче Писма Snapback Капа Мажи Жени Спорт Кошарка

Buyers rating:
-15 % DEN 204.00
DEN 239.52

Залиха


1 Компјутер Нов Бренд Прилагодливи Коска aba reta Шапка Млади момче Писма Snapback Капа Мажи Жени Спорт Кошарка Хип Поп Безбол капи
Тоа можат да бидат прилагодливи и одговараат за жени мажи gril момче
Пакување листа : 1 парче мудрец : Бејзбол Капа,Gorro ,gorras, snapback капа Материјал : Памук стил : Мода, секојдневен, писмо, Прилагодлив Употреба : бејзбол капа, коска masculino,casquette Употреба : casquette капа, коска, хип хоп,отворено спорт

Основни карактеристики

Шапка Големина:
една големина
Шаблон Тип:
Писмо
Пол:
Мажи
Материјал:
Памук
Бренд Име:
YUIYE
Број На Модел На:
SP17030206
Функција:
УВ Заштита
Featurn:
Дише, wicking, брзо сушење,сонце-сенка
Пол:
Унисекс, жените шапка, мажи шапка,капа мажи
Рака Тип:
прилагодлив
боја:
Црна, Бела, Небото сино, роза, Розова

Најдобри понуди