• Обновено
AiLe Зајакот 2017 Есен Нови Момчиња Облека Поставува Јакна + Маици + Фармерки 3pcs Одговара на Тексас Plaid Детска Облека со Долги ракави Грб

AiLe Зајакот 2017 Есен Нови Момчиња Облека Поставува Јакна + Маици + Фармерки 3pcs Одговара на Тексас Plaid Детска

Buyers rating:
-15 % DEN 652.00
DEN 767.52

Залиха


Враќање & наплата :
1)ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани.
3)ве Молиме проверете пакетот и предмети се дали непроменети.Qiwi паричник.
Само за повикување само.SOFORT Банкарство итн.
Испорака :
Превозот ќе се организира во рамките 1-5 дена по comfi#CCC плаќање
Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
Единица : cm големина должина грб должина биста*2 Ракав панталони должина изберете возраст 2 37 38 28 28 45 2years 3 39 40 29 30 48 3years 4 41 43 30 32 51 4years 5 43 46 31 34 54 5years 6 46 49 32 36 57 6years 7 49 51 33 38 60 7years 8 52 54 34 40 63 8years 1 сантиметар (cm) ≈0.
Ако постои било каков проблем за плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.
Известување Данок :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ако било какви проблеми за следење на информации ,pls контактирајте со нас пред да се стави ред да се оспоруваат
2)ве Молиме контактирајте не преку порака ,e-mail, или трговија менаџер, ако имате било какви други барања.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен
Област
Пати
Азија
Северна Америка
7-15 работни дена
Западна Европа
Источна Европа
10-30 работни дена
Средниот-Исток
Океанија
Јужна Америка
Африка
7-30 дена
Русија
Бразил
7-30 дена
Напомена : за Одмор и за викенд не се вклучени во работните денови.39 инчи (во)
Можете да оставите порака да ми големина ти треба
Прирачник за мерење, постојат 2-3cm грешка
боја : 85-98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светлина 2016 година Нови Модни бебе момчиња 3pcs облека поставува 220812 црна outerwear +plaid кошула+ фармерки панталони деца есен облека
Плаќање :
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу :
кредитна картичка.

Основни карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Outerwear Тип:
Грб
Пол:
Момчиња
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
100139
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
AiLe Зајакот
Sleeve Стил:
Редовни
момчињата облека поставува:
деца Момчиња

Најдобри понуди