• Обновено
DC13V 2A Европската приклучок за префрлување моќ supplyAir прочистувач напојување 1.2 m 13V 2000ma адаптер за AC100-240V

DC13V 2A Европската приклучок за префрлување моќ supplyAir прочистувач напојување 1.2 m 13V 2000ma адаптер за

Buyers rating:
-5 % DEN 410.00
DEN 432.00

Залиха


Влезен напон : AC100-240 V 50/60 Hz
Излезен напон : DC12 V 3А 3000ma
Напон точност : ± 5% ( без оптоварување )
Приклучокот Стил : 5.5 * 2,5 mm
Излез Должина на Кабелот : 1.2 m
пакетот вклучува : 1 компјутер адаптер
Превозот време :
Време на испорака : default со авион mail,за 14-22 дена да пристигне повеќето од европските земји или може да додадете пари за DHL ЕМС express.
Плаќање :
Ние САМО го прифати . Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на аукција крајот на времето. Не Плаќаат понудувачи ќе бидат пријавени.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена (од кина)по приемот на плаќање.
Ние САМО го испратите објектот на купувачот е регистрирана адреса,Купувачот мора да биде одговорен за својата поштенска адреса
Царински и должности : За прекугранични трансакции.ние не сме одговорни за тарифи и давачки. Сепак, купувачите може да биде одговорен за вистински, соодветните тарифи и давачки како што се бара од соодветните закони земја
Враќање & Exchange :
>> На некои објекти се вратите се прифати, во рок од 7 дена по купувачот примање на стварта.(ве молиме погледнете го детално го опишуваат)[Во случај на DOA (Мртов на Пристигнување), ве молиме пријавете го во рок од 3 дена]
>> Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба.
>> По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена ( со исклучок на трошоците за превозот до и од )

Основни карактеристики

Приклучок Тип:
EU
Број На Модел На:
EU
Употреба:
Set-top Кутии,Воздух Purifiers,Звучници,Други,Монитори,Фрижидери
Бренд Име:
GZbotolave
Излез Тип На:
DC
врска:
Приклучок Во
Излезниот Напон:
13A

Најдобри понуди