• Обновено
ЗАДНИТЕ SUBFRAME на ПРИМЕР, 92-95 ЗА ХОНДА ГРАЃАНСКИ + ПОНИСКИ за КОНТРОЛА на ОРУЖЈЕТО LCA на ПР + ПОНИСКИ ВРАТОВРСКА БАР, на ПРИМЕР, Со Оригинални налепница-апарат TK-ASRLCA-на П?

ЗАДНИТЕ SUBFRAME на ПРИМЕР, 92-95 ЗА ХОНДА ГРАЃАНСКИ + ПОНИСКИ за КОНТРОЛА на ОРУЖЈЕТО LCA на ПР + ПОНИСКИ ВРАТОВРСКА

Buyers rating:
DEN 2356.80

Залиха


ЗАДНИТЕ SUBFRAME на ПРИМЕР, 92-95 ЗА ХОНДА ГРАЃАНСКИ + ПОНИСКИ за КОНТРОЛА на ОРУЖЈЕТО LCA на ПР + ПОНИСКИ ВРАТОВРСКА БАР, на ПРИМЕР, Со Оригинални налепница-апарат TK-ASRLCA-на ПРИМЕР,
Задните Помала Контрола Рака Направена од ЦПУ машински мала тежина Алуминиум Ќе го подобрат Изгледот и Перформансите на било која улица , Песната или да ја Повлечете Тркачки автомобил Овие LCA е да обезбеди светлина-тежина перформанси со од жртвување издржливост, исто Така, вклучени Високи перформанси черупка за подобрување на ракувањето Ќе се Направи Голема Надградба на било старите истрошени единица зошто да се мачи замена на низок квалитет черупка кога ќе може да Задните Subframe Подготвуваат Направен од висок квалитет на T6061 алуминиум Прави Возење Ригидно и Беспомошна со Намалување на Телото Flex Силна Поддршка за Дното Рамка Зголемува Ракување и Управување Стабилност Елоксирани Заврши за долг живот & отпорност на корозија Задните Пониски Вратоврска Бар Направен од висок квалитет на T6061 алуминиум Користи како силна поддршка за дното рамка Помага да се направи рамка повеќе здрав и да добијат подобро управување Ќе се направи возење ригидно и беспомошна со намалување на телото flex Елоксирани Заврши за долг живот, а и отпорност на корозија ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА
1-Помала Контрола Рака
1 - Заден Subframe Бар 1 -Пониски Вратоврска Бар
Со Оригинални налепница
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.

Основни карактеристики

боја:
Сина, Црна, Златна, Сребрена, Црвена, Виолетова
Поставување на Возило:
Задните
Производителот Дел Број:
TK-ASRLCA-НА ПРИМЕР,
Земја/Регион на Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
N/M
Објектот Должина:
000
Објектот Висина:
000
Осветленост Дел Број:
ЗАДНИТЕ SUBFRAME ЗАГРАДА
Хонда Модел:
Граѓански
Објектот Ширина:
000
Граѓанско-Година:
1994,1993,1995,1992
Материјал Тип:
Алуминиум
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Специјални Функции:
Универзална
Бренд Име:
ASR Addco Спорт Трки
Објектот Тежина:
6.5
боја:
Златна, Сребрена, Сина, Црвена, Виолетова,Црна
is_customized:
Yes
Автомобил модел:
92-95 НА ПРИМЕР EG6
Место на Потекло:
Хонгконг
ПОВРШИНА:
ANODIZE
Функција:
Шасија Компоненти
Заменете објект:
ПОД-РАМКА ПОНИСКИ Суспензија за полнење
Го замени целосно име:
За ГРАЃАНСКО на ПРИМЕР, ЗАДНИТЕ SUBFRAME ПОДГОТВУВААТ ПОНИСКИ КОНТРОЛА РАКА
Другиот Дел Број:
За Хонда, 92-95 ГРАЃАНСКА на ПРИМЕР, Задните Контрола Суспензија Грб
Поставување на Возило:
Лево, Десно, Задните

Најдобри понуди