• Обновено
1Piece Гроздобер Месинг Зглоб Минијатурни Schnauzer Куче Anel Прстен на Животните Anillos Прстени За Жени Мажи Подарок Кутија Спакувани Црн петок

1Piece Гроздобер Месинг Зглоб Минијатурни Schnauzer Куче Anel Прстен на Животните Anillos Прстени За Жени Мажи

Buyers rating:
DEN 192.96

Залиха


За Било Какви Прашања Ве Молам Дозволете Ми Да Знам
Уживајте Во Вашиот Превозот
Feture :
1.Големина : Прилагодлив Одговара Ни Прстен Големина 5~9
2.100% Сосема Нов и Висок Квалитет
3.Материјал : Алуминиум ( Никел слободни и да Доведе бесплатно )
4.Повод : Годишнина,Подароци,Партија,Свадба
5.Пакување : OPP вреќа
Топла Продажба

Основни карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол, Антички Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
FEI ВИЕ ШЕПИ
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
R709

Најдобри понуди