• Обновено
Нова Есен Деца Деца Бебе Девојки Облека, Облека, T-shirt Блузи+Долги Панталони 2 ПАРЧИЊА Поставени Девојки Облека Сет

Нова Есен Деца Деца Бебе Девојки Облека, Облека, T-shirt Блузи+Долги Панталони 2 ПАРЧИЊА Поставени Девојки

Buyers rating:
-16 % DEN 468.00
DEN 556.32

Залиха

Ви благодариме. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).5 cm 54 cm 2-3 Години 110 41 cm 33 cm 57.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ .)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата. Ви благодариме за вашето разбирање.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Опис
Мода Девојки Деца Зголеми Цвет Облека Облека!!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : Како На Сликата Шоу
Ново во Мода Материјал : Lycra Памук Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Големина на Врвот Должина Биста*2 Панталони Должина Возраст 100 39 см 31.

Основни карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Број На Модел На:
децата облека
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Девојки
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Pullover
Outerwear Тип:
Грб
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува

Најдобри понуди