• Обновено
Рачно изработени Порцелан, Монистра, Famille се Зголеми Порцелан, Був, Мешана Боја, 17x14x11mm, Дупка: 2mm

Рачно изработени Порцелан, Монистра, Famille се Зголеми Порцелан, Був, Мешана Боја, 17x14x11mm, Дупка: 2mm

Buyers rating:
-28 % DEN 1700.00
DEN 2361.60

Залиха


Рачно Изработени Порцелан, Монистра, Famille Се Зголеми Порцелан, Був, Мешана Боја
Големина : за 17mm долго, 14mm широк, 11mm дебели, дупка : 2mm.
Овие рачно изработени порцелански бисери рака подготвени моделот на површината која е шарени и светкави. Порцелански монистра се од исклучителна изработка и на високо украсни вредност и луѓе сакаат тоа скапо. Бидете внимателни, бидејќи тоа е кревка товар. P. S. рачно изработени монистра може да се разликува малку во форма, големина и боја.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,Ние може да ви помогне да го направите тоа , ве Молиме Забележете колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други.

Основни карактеристики

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
PORC-S450-M
Објектот Тежина:
768 g
Материјал:
Керамички
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
мешана боја
Стил:
famille се зголеми порцелански
Обликот:
був
Употреба:
Монистра
единица:
200pcs
Материјал:
порцелански

Најдобри понуди