• Обновено
XT60 MaleConnector Со 10CM 10AWG Силикони Wire Кабел

XT60 MaleConnector Со 10CM 10AWG Силикони Wire Кабел

Buyers rating:
-5 % DEN 88.00
DEN 93.12

Залиха

Добредојдовте на нашата продавница! XT60 Конектор Машки W/Домување 10 CM Силикон Жица 10 AWG
Жица должина : 10cm (вклучувајќи полнач)
Жица : силикон жица 10 AWG
Конектори : машки
Полот на конекторите се утврдува од страна на терминалот, а не на домување.
Пакети, Вклучувајќи :
1 * XT60 Конектор машки

Основни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
Hoenvesta
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Полнење На Батеријата Единици
Број На Модел На:
10#
Материјал:
Композитен Материјал
Технички параметри:
Вредност 2
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа

Најдобри понуди

TW8807
  • Обновено
Оценка на клиентот:

TW8807

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 84.00 91.20
UDN2916EBT
  • Обновено
Оценка на клиентот:

UDN2916EBT

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 113.00 122.40
SAF7730HV/317
  • Обновено
Оценка на клиентот:

SAF7730HV/317

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 104.00 112.80