• Обновено
Kindgems Жолта Druzy Ѓердан Наоѓање, Freeform Камења, Камен Ѓердан Монистра, Парче Конектор Шарм Накит Одлуки Лабава Монистра

Kindgems Жолта Druzy Ѓердан Наоѓање, Freeform Камења, Камен Ѓердан Монистра, Парче Конектор Шарм Накит Одлуки

Buyers rating:
-8 % DEN 777.00
DEN 844.80

Залиха

Сите iterms ќе биде транспортирана со 3 дена по плаќање во готово, Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот. Ве молиме оди со нас !
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Ние не опфаќаат враќање поштарина и само продавница кредит е издаден за враќање. Објектите обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
60
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CE02998
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Никој
Функција:
Моден
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
40-45*65-70mm

Најдобри понуди