• Обновено
Deanfun Козметички Кеси 3D Испечатени Кактус Моден Стил Necessaries за Жените Шминка Организатор Drpshipping 35509

Deanfun Козметички Кеси 3D Испечатени Кактус Моден Стил Necessaries за Жените Шминка Организатор Drpshipping

Buyers rating:
-5 % DEN 91.00
DEN 95.52

Залиха


ПРАШАЊА и одговори П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил;Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Во текот на првата година, нашата компанија има постигнато 500% раст од 2009 до 2010 година,
за да се постигне продажбата на 150million Јуани.Нашите испорака (пратката и воздух) е брзо и погодност
100% сосема нов и висок квалитет На козметички торба е совршен објект за секоја сезона сите годината козметичката торба е специјално дизајнирана за да ви дадат стил кои ќе ви ги мода Секоја боја е мека и comfortabl Материјал : висококвалитетен полиестер Големина на : 18*22*13. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Стил:
Моден
Објектот Должина:
18-22cm
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Полиестер
Материјал Состав:
Полиестер
Број На Модел На:
35509
Обликот:
Перница
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Тежина:
0.03kg
Бренд Име:
deanfun
Објектот Висина:
13.5cm
Шаблон Тип:
еднорог

Најдобри понуди