• Обновено
Нов Бамбус влакна плетени ќебиња Луксузни Хотели сопствени модели Дома троседот ќебе Нордиските стил слободно ќебе Постелнина трговија на Големо

Нов Бамбус влакна плетени ќебиња Луксузни Хотели сопствени модели Дома троседот ќебе Нордиските стил слободно

Buyers rating:
-27 % DEN 2312.00
DEN 3167.52

Залиха


Постелнината поставени од страна на CHAUSUB бренд
Ние само го продаде најдобар квалитет на производи и најголемата брзина испратени до вас.
Повеќе Купони Купи сега!!!
Answer : ___________________________ NOTE :
1, За ДАНОЧНИТЕ : Купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните должност или данок.
Ве молиме кажете ни колку да се прогласи цена по цел. Ние може да им помогне на купувачот да се помалку даноци или избегне данок.
2, за ватенка : d : d ifferent серии на ватенка,
моделот на страната Б(назад) не може да биде ист

Споделување продавница и производот да
Facebook, VK, Твитер, Скопје, Pinterest, Instagram, итн
Ќе добиете $5 купони
Нов Бамбус влакна плетени ќебиња Луксузни Хотели сопствени модели Дома троседот ќебе Нордиските стил слободно ќебе Постелнина промет на Големо со бесплатен превозот Детали : Материјал : 100% Banboo Влакна Технологија : Плетење Големина : 120 x 180 180 см x 200cm Предност : Две страни се Достапни Ако ви треба голема количина,ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење. Добри се за : сопствена употреба, подароци, ќебе на креветот или на троседот, лежи во кревет, на подот, во автомобил.

Основни карактеристики

Големина:
180x200cm, 120x180cm
Бренд Име:
CHAUSUB
Стил:
Модерна
Употреба:
Болница,Патување,Хотел,Пикник,Дома,Во Авион
одделение:
квалитет
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Сезоната:
Пролет/Есен
Функција:
Анти-Pilling,Преносни
Обликот:
правоаголник
Тип:
Бамбус Влакна
Возрасна Група:
Возрасни лица
Материјал:
100% Бамбус Влакна
Измијте Стил:
Рака Мие
Шаблон Тип:
Геометриски
Шема:
Предиво Обоена
Техника:
Плетени

Најдобри понуди

Cheshire Мачка Алиса Во земјата на Чудата Мека Руно Фрлиле Ќебе Мека Фланелен боксери Ќебе за да на за троседот/Кревет/Автомобил
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Cheshire Мачка Алиса Во земјата на Чудата Мека Руно Фрлиле Ќебе Мека Фланелен боксери Ќебе за да на за троседот/Кревет/Автомобил

Опис : Материјал : ФланеленПодебели:350850g ТежинаТенка:300650g ТежинаГолемина : 100x125cm 125x150cm 125x200cm 150x200cmПакето

DEN 1065.00 1775.52