• Обновено
Топла Продажба! THL T6 Про Случај Нов Пристигнување 6 Бои Луксузни Модни Флип Кожа со Заштитен Телефонски Покритие За THL T6 Про Случај

Топла Продажба! THL T6 Про Случај Нов Пристигнување 6 Бои Луксузни Модни Флип Кожа со Заштитен Телефонски Покритие

Buyers rating:
-27 % DEN 279.00
DEN 382.56

Залиха


Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!
Корисникот за
THL T6 Про
Материјал
Висок Квалитет на Луксузни СТП Кожа
Натпревар
100% Совршено Одговараат за Камера/МИКРОФОН/Јачина на звук/Копче Дупка
Боја
Црна,Кафена,Сина,Црвена,Роза,Розова
Допир
Тешко Средината Мека
100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник
Нов стил на дизајн, магично копче и да поставите картичка
Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење
Повеќе Производи во нашата продавница,ве молиме одете :

Основни карактеристики

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Посебен Случај
Компатибилен Бренд:
THL
дизајн:
бизнис
Бренд Име:
ACROLRS
Тип:
Флип Случај
Број На Модел На:
Случај За ThL T6 Про
Бои:
Црна,Кафена,Сина,Црвена,Роза,Розова
is_customized:
Yes
во парк:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Функција:
100% Одговара за Камера/Flash/Звучници Дупки
Тип:
Случај

Најдобри понуди