• Обновено
Случај За LeTV LeEco Ле 2 Ле X527 Флип Паричникот СТП Кожа Случај Ле Еко Le2 Про X520 X620 Coque Покрие Ле S3 X626 X622 Случаи 5.5 инчен

Случај За LeTV LeEco Ле 2 Ле X527 Флип Паричникот СТП Кожа Случај Ле Еко Le2 Про X520 X620 Coque Покрие Ле S3

Buyers rating:
-15 % DEN 134.00
DEN 157.44

Залиха

Случај За Le TV Le Eco Ле 2 Ле X527 Флип Паричникот СТП Кожа Случај Ле Еко Le2 Про X520 X620 Coque Покрие Ле S3 X626 X622 Случаи 5.5 инчен Карактеристики : Brand new висок квалитет на Задниот Поклопец Случај за Le Eco Ле 2 Ле X527 5.5 инчен Тоа е направен од висок квалитет на внатрешноста случај која може да има добро чувство на допир, трајни и мала тежина. Светлината доволно за да се носат насекаде. Да се обезбеди заштита од гребење и удари. Внимание : *Ако не го добиете објект во рок од 45 дена, можете да побарате од нас да се прошири за заштита на време. *Доколку објектот не се доставени по пат на крајот, ние ќе се 100% наплата на вашата исплата. *Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена , ние ќе ги реши сите проблеми. Пакет се Вклучени : 1 x Флип СТП Кожа Случај Производ Фотографии :

Основни карактеристики

Бренд Име:
DOB
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
LeEco
дизајн:
Гроздобер,Бизнис,Украсени
Големина:
5.5 inch
Карактеристики:
дрво шема
Одговара:
LeEco Ле 2 Ле X527 Случај
Ветување:
Сите Се Проверуваат Пред Превозот
Состојба:
Нови добар квалитет 100%
Функција:
Стојат Паричникот Маска
Материјал:
СТП Кожа
боја:
Морнарско Сина,Розова,Роза,Небо Сина,Црна,Зелена
Количина:
1pc/многу, не мало пакет(ПП Торба)
статус:
во парк
ОДГОВАРА ЗА:
Жени Мажи

Најдобри понуди