• Обновено
Pandahall Транспарентен Бои на Виножитото Стакло Bugle Монистра, AB Боја, Мешана Боја, 6x1.8мм, Дупка: 0.6 mm

Pandahall Транспарентен Бои на Виножитото Стакло Bugle Монистра, AB Боја, Мешана Боја, 6x1.8мм, Дупка: 0.6 mm

Buyers rating:
DEN 603.84

Залиха


Транспарентните Бои на Виножитото Стакло Bugle Монистра, AB Боја, Лед Color Size : околу 1.8 mm во дијаметар, 6mm долго, дупка : 0.6 mm. Брзо да се loom и лесно да се стрингот или да се шие, овие семе мониста ви обезбеди со голема алтернатива за конвенционалните семе мушка големини. Овие зрнца, исто така може да се комбинира со други стил Семе Мониста да додадете визуелен интерес и длабочината на вашите проекти. Се меша и натпревар за возбудлив резултати!

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Стакло
Објектот Тежина:
450g
Број На Модел На:
TSDB6MM-M
Објектот Форма:
bugle
Семе Класификација:
Транспарентните Бои На Виножитото
Мушка големина:
1 ~ 3мм
Семе Мониста Големина:
3'
Дупка со ГОЛЕМИНА:
Под 1mm
Употреба:
Монистра
боја:
multicolor

Најдобри понуди