• Обновено
Laeacco Апстрактната Светлина Bokeh Блеска Бебе Дете Фото Потекло Прилагодено Фотографија Backdrops Реквизити За Фото Студио

Laeacco Апстрактната Светлина Bokeh Блеска Бебе Дете Фото Потекло Прилагодено Фотографија Backdrops Реквизити

Buyers rating:
-10 % DEN 172.00
DEN 191.52

Залиха

Сите нарачки ќе бидат обработени ПОБРЗО, следење на број ќе се додаде во времето. Ако се затворени за тоа, дека ќе изгледа малку pixelated. Ќе ви даде задоволителен одговор. Пакет & Превозот : Сите предмети ќе биде укината за време на испорака како валани позадина ќе преку граница на пост-пошта, така што ќе се појавуваат брчки. Се враќа : Ако не сте задоволни како сте го добиле на објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Повратни информации : Нашите цели се на вашиот 100% задоволство, вашиот повтори бизнис и вашите позитивни повратни информации! Комуникацијата е повеќе ефикасен од неутрална/негативна повратна информација и спор. Ве молиме не грижете се, набори може да биде отстранета лесно. Нашите дизајнери може да дизајнира различни позадини врз основа на секој клиент е потреби, Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Мат процес, не-отсјај, не-рефлективен совршен ефект за фотографија.
Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10ft/3М ќе бидат поврзувани заедно со 2 или повеќе делови. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Тоа може да се користи на многу настани, како што е затворен партии, корпоративни настани, училиште, матура, свадба, корпоративната работа, поле собири или украси. Ново печатење со висок квалитет на хемиски влакна инкџет ткаенина/винил крпа. Поради екранот и осветлувањето се различни, вистинската боја можеби се разликуваат малку. Ве молам, разберете дека тоа е купувачот е должност ако постои било обичај или увоз доход. Ние ќе го реши проблемот на ваше задоволство!
. Нашата фотографија позадина, главно, се однесува и на деца, возрасни, роденден партии, свадба фаза и така натаму.

Основни карактеристики

Големина (мм):
Тенка Крпа 40x60cm, Тенка Крпа 60x90cm, Тенка Крпа 80x120cm, Тенка Крпа 150x100cm, Тенка Крпа 180x120cm, Тенка Крпа 220x150cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
laeacco
Број На Модел На:
NSW00384
Материјал:
Хемиски Влакна Инкџет Ткаенина
Стил:
Апстракт
Индивидуализира:
Yes
Ве Молиме Да Забележите:
Објектот содржи само позадина

Најдобри понуди