• Обновено
2 парчиња/многу Затка Риболов Плови Barguzinsky Ела Плови Flotteur Де Peche Шамандура Плувка Floater Риболов Плута Плови За Риболов

2 парчиња/многу Затка Риболов Плови Barguzinsky Ела Плови Flotteur Де Peche Шамандура Плувка Floater Риболов

Buyers rating:
-16 % DEN 363.00
DEN 432.00

Залиха

6 mm/ нога дијаметар : 2.5 cm/дијаметар : 21.7 cm/ нога должина : 1.1 mm/ нога дијаметар : 2.Тоа имаат силна пловни и совршено јасен поглед, па затоа имаат голема сигнал на пренос. професионален сервис се обезбедени од нас. Сепак, доколку постои било каков проблем за предмети кои сте ги добиле.Оваа плови опашка има одлична флексибилност, и тоа би можело да биде свиткана 360 степени слободно.9 cm/ нога должина : 1. Имаме доволно искуство и може да обезбеди најдобрите производи и survice за купувачот.
Спецификација :
Тип на производ : Риболов плови
Материјал : од трска
А1#должина : 17.
Повратни информации
Ние ќе биде многу ценета ако сакате да ја напушти 5-ѕвезда позитивни повратни информации за трансакцијата по добивањето на пакетот.5 cm/дијаметар : 12.7 mm
A3#должина : 17.1 mm/ нога дијаметар : 2.Тие се погодни за длабока вода езерото риболов/мраз риболов/зима риболов.5 cm/ опашка должина : 6cm/ тело должина : 8.5 cm/ опашка должина : 5.4 cm/ тело должина : 9.6 mm/ нога дијаметар : 2.7 mm
A4#должина : 18.7 mm
А5#должина : 18.8 cm/ нога должина : 1.8 cm/ нога должина : 1.Надгради квалитетот и опашот пердув материјал бидете сигурни дека тоа е издржливи во употреба и многу меки за тело.9 cm/ нога должина : 1.5 cm/ опашка должина : 6,9 см/ тело должина : 10см/дијаметар : 26.3 cm/дијаметар : 11.1 cm/ нога должина : 1.5 cm/ опашка должина : 6cm/ тело должина : 9.6 cm/ тело должина : 8cm/дијаметар : 14.7 mm
A6#должина : 19. ве молиме контактирајте со нас за слободни.3 cm/ тело должина : 7.3 cm/ тело должина : 7.7 mm
А2#должина : 18cm/ нога должина : 1.7 mm
Објектот Тежина : 1# : 2g , 2# : 2g, 3# : 2.5 cm/ опашка должина : 6.7 mm
О7#должина : 21.5 cm/ опашка должина : 6.5 g, 3# : 7g, A4# : 10g, А5# : 15g, A6# : 18g, О7# : 30g
Објектот Слики :
За нас
Нашата компанија се работи во риболов повеќе од 15 години.7 cm/дијаметар : 17.

Основни карактеристики

боја:
А1, А2, A3, A4, A5, A6, A7
Лебдат Опашка Тип:
Намалување Опашка
Тип:
Balsa Риболов Плови
Број На Модел На:
1
Материјал:
Barguzinsky Ела Плови
Обликот:
Цилиндар
Плови Тип:
Дното Риболов Плови
Пластични Тип:
Balsa Риболов Плови
категорија:
Рок Риболов Шамандура
Позиција:
Океанот Рок Fshing
Големина:
See description
Тип На Производ:
Риболов Плови

Најдобри понуди