• Обновено
P3.91 и P4.81 леене алуминиум празни кабинет, 500x500mm панел, 250x250mm модул,P3.91 led видео ѕид

P3.91 и P4.81 леене алуминиум празни кабинет, 500x500mm панел, 250x250mm модул,P3.91 led видео ѕид

Buyers rating:
DEN 5904.00

Залиха

Кина Пост, Хонг Конг Пост, Сингапур Пост и ЕМС се добри за повеќето корисници како не царина нормално(15 - 60days време на испорака). Вообичаените услови за плаќање како подолу : За Пратката 1. Гаранција 1) Ние обезбеди гаранција на сите компоненти за 2 полна години.Ниска одлична термичка дизајн и перформанси ладење, без надворешен фан, климатизација, ниско ниво на бучава; светлина кутија тежина, ниското ниво на installationcosts потребно; Ниска кабинет потрошувачка на енергија, заштеда на трошоци на работење. Ако не сте добиле вашата пратка со во 30days. Осигурајте се дека вашиот право е добро заштитени, ве молиме отворете го парцела во поштата и во пост човек е присуство.Екран Пинг : површината рамност грешка помалку од 0. DHL, Fed Ex и ПРОЗОРЦИ се брз(3 - 8days време на испорака), но генерално ќе предизвика увозни давачки или даноци. Основна Обука Три дена работилница за обука на некои основни вештини на LED Екранот Систем 1) PC Основни Познавања 2) на Windows оперативниот Систем 3) LED Дисплеи Работи Принцип 4) Општ Систем Проблемите 5) Систем за Секојдневно Одржување и Безбедноста 3.
Пред-продажба на Услуги 1.толеранција : нова структура дизајнирани да ги задоволат кревање на ламинат барања да се исполнат внатрешна и надворешна барања.мала тежина : на плоштад кутија тежи само 12kg, една кутија тежи 3 KG, една личност може да биде една страна, заштеда на инсталација време; 2. 2) Ние ќе ги испрати нашите инженери за вашето место, ако ние се очекува по нашите преговори. 3) Ние ќе ги испрати нашите инженери за вашата земја по пат на преговори.демонтажа брзо : кутија е поврзан нагоре и надолу со брзо заклучување механизам, со повлекување на двете рачки за 90 степени за да ја заклучите две кабинет, 10-ти до кабинетот, заврши инсталацијата, висок монтажа точност. За Гаранција 1. Како снабдувач, ние не сноси сите дополнителни увозни давачки или даноци во парцели во земјата на дестинација. 2) Ние исто така, обезбеди живот консултации од страна на E-mail, Skype, Whats App или други начини за слободни.Висок сива висока освежете го оценувате дизајн,градација 14 малку,освежете го оценувате над 960 Hz 8.

Основни карактеристики

Бренд Име:
SZLIGHTALL
Број На Модел На:
P3.91
Екран функција:
Видео
Цевка Чип Боја:
Полна Боја
Употреба:
Внатрешна
Пиксели:
3.91 mm
Кабинетот Големина:
500x500mm
материјал квалитет:
Фрлија алуминиумски умре
Модул големина:
250 x 250mm
Тежина:
3KG
Гаранција период:
3 Години

Најдобри понуди